مشاوره با یک پزشک متخصص زیبایی همیشه یک پیشنهاد جذاب و مورد قبول مراجعین کلینیک زیبایی دکتر قناعتیان می باشد. پیدا کردن راه حلی مناسب برای از بین بردن نگرانی شما همراه با انتخاب بهترین روش درمان از مواردی است که در جلسه مشاوره تخصصی در مورد آن صحبت می شود.

متخصصین و پزشکان کلینیک زیبایی دکتر قناعتیان در طول هفته و در ساعات کاری آماده ویزیت رایگان مراجعین محترم می باشند. همچنین شما می توانید سوالات ابتدایی و حتی تخصصی خود را با ارسال درخواست مشاوره بصورت آنلاین بپرسید و بهترین پاسخ را دریافت نمایید.

به دلیل انبوه سوالات و درخواست های شما عزیزان و جهت احترام به حقوق شما و رعایت عدالت قوانینی درج شده که خواهشمندیم قبل از ارسال فرم مشاوره به آن ها دقت فرمایید :

  • قبل از ارسال سوال و درخواست مشاوره از صفحه خدمات مورد نیاز و بخش نظرات مردمی سایت دیدن فرمایید. شاید پاسخ سوال شما در آن صفحه موجود باشد.
  • خواهشمندیم موارد الزامی فرم را جهت انجام مشاوره دقیق و موثر پر کنید.
  • به دلیل درخواست های بسیار زیاد شما عزیزان مشاوره کلینیک زیبایی دکتر قناعتیان در نوبت اول به صورت تلفنی است. سپس در صورت امکان وقت مشاوره حضوری ارائه خواهد شد.
  • در صورتی که بعد از گذشت حداکثر ۴۸ ساعت ( بدون احتساب ایام تعطیل ) تماسی از طرف مشاورین ما دریافت نکردید با شماره 071913000348 تماس بگیرید

    برای دریافت جواب دقیق‌تر و سریع‌تر می‌توانید تماس تلفنی را امتحان کنید

    پرسش شما به‌صورت کاملاً ناشناس در سایت مطرح خواهد شد